О фирме

Фирма Saku EMV действует на строительном рынке Эстонии начиная с 2005 года. Нашими основными клиентами являются фирмы, руководящие строительными проектами в Эстонии, и владельцы объектов недвижимости / управляющие компании как в частном, так и в коммерческом секторе. Мы являемся строительным предприятием, в котором находят применение своему опыту специалисты в этой области, поставленная перед ними цель  заключается в качественном выполнении заказа и удовлетворённости заказчика. Мы осуществляем все строительные и отделочные услуги, начиная от фундамента и до фасада как для фирм, так и для частных лиц. Saku EMV имеет регистрацию на руководство строительством и строительные работы в регистре хозяйственной деятельности.

 • Фасадные работы
 • Внутренняя и внешняя отделка
 • Общее строительство
 • Ремонт / реновирование
 • Руководство проектами / Основной подряд
 • Kliendid meist

  • Heatflow põrandaküte
   Elan puumaja esimesel korrusel, kus kasutan lisaks ahjuküttele ka elektrikütet. Radiaatoriga küttes saab küll toa soojaks, kuid talvel on ka soojas toas põrand ebamugavalt külm ning hakkasin uurima küttekile paigaldamise võimalusi, kuna see ei tõsta põranda kõrgust ning sobib paigaldamiseks laudparketi alla. Põrandakütte paigaldust ma ise ette võtta ei soovinud, vaid kutsusin paigaldajad Saku EMV-st. Alusmati, küttekile ja termostaadi paigaldamine koos vajalike elektritöödega võttis aega u 2 tundi ning oli hinnalt soodne. Heatflow küttekile toimimisega olen väga rahul. Paigaldus oli 2010 jaanuaris, ning küttesüsteem sai kohe kõva koormuse. Heatflow on mul paigaldatud u 50% ulatuses toa pindalast ja ka sellise juhul kütab see toa ilusti ära, st tegemist on ikkagi toimiva küttesüsteemiga, mitte põrandale mugavussoojuse tekitajaga. Ka laudparketiga ei ole midagi juhtunud, põrand on ilusti paigas ja pragusid ei ole sisse tekkinud. Positiivse kogemuse najal lasin sel suvel küttekile panna ka teise toa põranda alla.
   Priit L.

  • Heatflow infrapuna põrandaküte:
   Otsustasin lahendada põrandakütte, hoone üht osa uuendades, Heatflow infrapuna põrandakütte lahenduse baasil puhtalt uudishimust ning olen tulemusega rahul tänaseni. Sain mulle suhteliselt tundmatu tehnilise lahenduse osas teilt piisavalt eelinformatsiooni ning pärast kokkuleppe sõlmimist toimusid paigaldustööd igati korrektselt ning probleemidata. Pisemad küsimused lahendati kiiresti kohapeal ning kogu paigaldustegevus ei häirinud pere igapäevast elu.
   Jaano Vink